Ақсу қаласының

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда76680
Бір айда1228
Бір аптада296
Кеше39
Тәулік34
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
мұғаліммен жұмыс - 193
өздігінен білім алу - 111
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 57
электрондық ресурстардан - 28
басқа формалар - 7
Дауыс бергендер саны: 396
Нәтижені көру
Сенім телефоны8 (71837) 2-44-04
150
11616
Үйірмелер

     2019-2020 оқу жылының үйірме, секция кестесі

Үйірме аты

бағыты

жетекшісі

   күні

сынып

уақыты

1

«Айгөлек» би  тобы

үйірме

Зембаева Д.Н

дүйсенбі, сейсенбі

бейсенбі,               сенбі

3,4             2,3

3,4              2,3

12.25-14.30 12.25-14.30

12.25-14.30 9.30-11.00

2

Балауса

үйірме

Атик Б.В

жұма

10

15.00-16.00

3

Жас қалам

үйірме

Жақсыбекова М.Ж

Аубакирова А.И

сәрсенбі

3,4

12.20-13.05

4

Тоғызқұмалақ

үйірме

Жекебай Мақсатхан

 

3-4

9.00-10.00

5

«Асық ату»

үйірме

Жекебай Мақсатхан

дүйсенбі, сейсенбі

1а, 1ә

11.30-12.10

6

Ақпарат орталығы

үйірме

Абылгазина Э.Т

бейсенбі

9,11

14.00-15.00

7

«Мұрагер» домбыра ансамбілі

үйірме

Кабдулина С.С

бейсенбі

3-6

12.30-14.00

8

Дебат

үйірме

Шаймарданова Н.Т

жұма

8,10

14.30-15.30

9

Туризм

секция

Мухитова А.Б

сәрсенбі

6-11

16.00-18.00

10

Баскетбол

секция

Хавал Нуртай

сейсенбі бейсенбі                сенбі (жарыс)

6-10

15.00-16.30

 9.00-10.30

11

Волейбол

секция

Зупар Жанибек

дүйсенбі,     жұма                         

7-11

14.30-16.00

15.30-17.00

12

«Жас сарбаз» клубы

үйірме

Джамалбаев М.С

бейсенбі

6,7

14.00-15.30

13

Атқыштар

үйірме

Джамалбаев М.С

бейсенбі

10-11

15.00-16.00

14

Ісмерлер

үйірме

Солтан Г.К

жұма

5а-5ә

14.00-15.00

15

Сәндік қолөнер

үйірме

Солтан Г.К

сейсенбі,

бейсенбі

6а-6ә,

7-8

14.00-15.00

14.00-15.00

16

Шахмат

үйірме

Жекебай Мақсатхан

дүйсенбі-жұма

2-6

12.25-14.35

17

«Адал ұрпақ»

үйірме

Шапауова А.С

сәрсенбі

9-10

14.30-15.20

18

«Сиқырлы қылқалам»

үйірме

Омарова А.Р                Елубаева М.С

сәрсенбі 

1а,1ә

12.30-13.10

19

Робототехника

үйірме

Атик Б.В

дүйсенбі-жұма

1-8

12.25-14.35